ağaç falı, Ağaç Falı Bak, Ağaç Falı bakabilme, Ağaç Falı Bakan, Ağaç Falı Bakanlar, Ağaç Falı Bakı, Ağaç Falı bakılabilme, Ağaç Falı bakılma, Ağaç Falı Bakım, Ağaç Falı bakımcı

Ağaç Falı Nedir? Hangi Ağaçlardan Fal Nasıl Bakılır? Fal Baktırma, Ağaç Falları Örneği, Ağaç Falı Tarihçesi? Fal Çeşitleri Nelerdir? Tümü Ve Daha Fazlası İçin Makalemizi Okudunuz Mu?

Ağaç Falı, yıl içinde belli aralıkları temsil eden bazı belli ağaç türleri vardır. Her ağaç türü, farklı bir zaman dilimini kapsar ve kişi hakkında bilgi verir. Ağaç falı baktıran kişinin doğduğu döneme denk gelen ağacın özellikleri ile benzer yanları olduğu düşünülür. Bu ağaç türüne dayanılarak kişinin karakteri, kişiliği ve ayrıca geleceği hakkında bilgi verilir. Farklı ve pek bilinmeyen fal çeşitlerinden biri olan ağaç falı, celtic astrolojisi olarak da bilinir. Gerçek falcı tarafından bakılması gerekir. Eğer bilmeyen biri bakarsa doğru sonuçlar ortaya çıkmaz. İşinde profesyonel bir falcı, ağaç falı na bakmalıdır.

Ağaç Falı Nasıl Bakılır?

Ağaç falı bakılırken yapılması gereken ilk şey falan baktıran kişinin doğum tarihini net bir şekilde öğrenmektir. Doğrum tarihinin günü ve ayı bunun için yeterli olacaktır. Yılına gerek yoktur. Bundan sonra ise o doğum tarihi aralığını hangi ağacın temsil ettiği bulunmalıdır. Ağaç nasıl bir özelliğe sahiptir, uzun mudur, kısa mıdır, meyve mi verir gibi sorulara bakılır. Bu şekilde pek çok sorunun cevabına bakılır. Ardından ise bu özelliklere göre kişinin karakteri ve geleceği hakkında bilgiler verilir.

ağaç falı edri, ağaç falı nasıl bakılır, Ağaç Falı bakımcılar, Ağaç Falı bakımcılık, Ağaç Falı bakımcısı, Ağaç Falı bakıvermek, Ağaç Falı Bakma, Ağaç Falı bakmak, Ağaç Falı Baktır, Ağaç Falı Baktıran

Ağaç Falı Bakılırken Hangi Ağaçlar Kullanılır?

 1. Meşe
 2. Zeytin
 3. Salkım Söğüt
 4. Çam
 5. Köknar
 6. İncir
 7. Gürgen
 8. Fındık 
 9. Üvez
 10. Dişbudak
 11. Ihlamur
 12. Selvi
 13. Akçaağaç
 14. Kayın
 15. İncir
 16. Ceviz
 17. Kestane
 18. Çam 
 19. Sedir
 20. Kavak
 21. Elma
 22. Huş

Ağaç Türleri ve Özellikleri

Köknar Ağacı (1 – 11 Ocak): Zor beğenir ve arkadaşı çok olmasına rağmen herkesle fazla yakın olamaz. Hırsı ve azimli bir yapısı vardır.

Karaağaç (12 – 24 Ocak / 15 – 25 Temmuz): Dış görünüşe çok önem verir. Aslında liderlik özelliği vardır ama bunu kullanmayı pek tercih etmez. Oldukça sabırlı bir yapıya sahiptir.

Selvi Ağacı (25 Ocak – 3Şubat / 26 Temmuz – 4 Ağustos): Parayı ve para kazanmayı sever. Duygu geçişleri çok hızlıdır. Duygularında kararsızdır.

Kavak Ağacı (4 – 8 Şubat / 1 – 14 Ağustos / 5 – 13 Ağustos): Kolay kolay tatmin olmaz ve özgüven eksikliği yaşar. Düzenli olmayı sever.

Sedir Ağacı (9 – 18 Şubat / 14 – 23 Ağustos): Güvenilir bir his yaratır ve özgüveni epey yüksektir. İlişki konusunda çok ciddidir. Kısa süreli ilişkiler ona göre değildir.

Çam Ağacı (19 – 28 Şubat / 5 – 14 Temmuz / 24 Ağustos – 2 Eylül): Vücut direnci yüksektir. Kolay hasta olmaz. Çabuk sıkılır ve hızlı karar değiştirir.

Salkım Söğüt (1 – 10 Mart / 3 – 12 Eylül): Hisleri kuvvetlidir. Melankolik bir karakteri vardır. Diğer insanların etkisi altında kalmaya müsaittir.

Ihlamur (11 – 20 Mart / 13 – 22 Eylül): Tartışmalardan uzak durur. Fedakar bir yapısı vardır. Ayrıca el becerileri iyidir.

Meşe (21 Mart): Cesaretli, güçlü ve hırslı bir karakteri vardır. Hiç kimseye muhtaç olmak istemez. Özgürlüğüne düşkündür.

Fındık Ağacı (22 – 31 Mart / 24 Eylül – 3 Ekim): Bir ortamda popüler olmayı başarır. İnsanı nasıl etkisi altına alacağını bilir. Kaprisli ve tripli hareketleri vardır.

Üvez (1 – 10 Nisan / 4 – 13 Ekim): Hassas yapıya sahiptir. Bu hassaslığı ve duygusallığı onu sanata iter. Eğer biri onu kırarsa kolay kolay affetmez.

Akçaağaç: (11 – 20 Nisan / 14 – 23 Ekim): Hayal gücü yüksek olduğu için yaratıcıdır. Aklına ilginç ve yeni fikirler gelir. Bu konuda iyidir.

Ceviz Ağacı(21 – 30 Nisan / 24 Ekim – 11 Kasım): Hem tutkuludur hem de epey sinirlidir. Ani tepkiler verebilir. Fedakarlık yaptığı pek görülmez. 

Kestane Ağacı (15 – 24 Mayıs / 12 – 21 Kasım): Dürüst ve adaletlidir. Genelde olumlu düşünür. Çekici biridir ama ön plana çıkmayı pek sevmez.

Dişbudak (25 Mayıs – 3 Haziran / 22 Kasım – 1 Aralık): Kendi bildiğini yapar ve hırslıdır. Duygularını geri plana atar ve mantığını kullanır.

Gürgen (4 – 13 Ağustos / 2 – 11 Aralık): İşlerini aceleye getirmez. Sakin ve sabırlı ilerler. Disiplinlidir ve zevkleri iyidir. Yemek seçiminde epey iyidir.

İncir Ağacı (14 – 23 Haziran /12 – 21 Aralık): Hassastır ve ailesine düşkündür. Sosyal açıdan çok hareketli bir hayatı vardır. Sevecen insanlardır.

Huş ( 24 Haziran): Doğa ile içli dışlıdır. Sakinliği sever. Abartıdan pek hoşlanmaz. Hırsları yoktur. Mütevazi bir insan olduğu söylenebilir.

Elma Ağacı (25 Haziran-4 Temmuz /23-31 Aralık):  Flört etmeyi sever. Yeniliklere açıktır. Genelde plansız hareket eder ve anı yaşamayı sever.

Zeytin Ağacı (23 Eylül) : Oldukça kibar ve naziktir. Tartışmalardan hiç hoşlanmaz. Kötü duyguları kendisinde barındırmak istemez.

Kayın Ağacı (22 Aralık): Yaratıcıdır ve tutumlu bir yapısı vardır. Para biriktirme konusunda iyidir. Riskli işlere girmeyi pek sevmez. Uzak durmayı tercih eder.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir