Başak Burcu Özellikleri, Kadını, erkeği, Burç uyumu, Cinsellik, elementleri, uğurlu gün sayı ve renkleri, Başak burcu Günlük haftalık aylık burç yorumları

Başak Burcu Özellikleri, Kadını, erkeği, Burç uyumu, Cinsellik, elementleri, uğurlu gün sayı ve renkleri, Başak burcu Günlük haftalık aylık burç yorumları, İkizler, koç, kova, koç burcu uyumu ve daha fazlası

Başak Burcu Özellikleri Nelerdir? aşaklar mükemmeliyetçi olarak bilinirler. Temiz ucubeler. Detaylara dikkat etmeleri ile tanınırlar. Olmayan desenleri bulabilirler. Bir hata için titiz ve kritik olabilirler.

Başakların çok özel olduğu doğrudur, ancak bu mutlaka düzenli boşluklar tuttukları anlamına gelmez. Özellikleri ve alışkanlıkları, geleneksel temizlik görüşleri ile mutlaka örtüşmez. Tazmanya canavarı tarzı bir toz fırtınası harabesine benzeyen bir yerde yaşayabilirler, ancak yine de “evde ayakkabı yok” veya “yatakta dış giysi yok” kuralı uygularlar. Belki evleri darmadağın görünüyor, ama yine de her şeyin nerede olduğunu biliyorlar. Her şeyin yeri var. Başaklar organize mekanlarda var olmayı tercih ederler, ancak hizmet yönelimlerini kendi rahatlıklarının önüne koyarlar. Bu, bir Başak’ın, kendi ihtiyaçlarını karşılamak için çok fazla iş yapmak için etrafındakilerin hayatlarını düzeltmekle çok meşgul olduğu anlamına gelebilir. Nadiren kendi çıkarları için motive olurlar.

Başak Burcu Kadını

Her ortamda mantıklı davranmaya ve bu yönde kararlar vermeye çalışır. Mantıklı davranışları ile dikkat çeker. Çalışkan bir karakterleri vardır. Ayrıca yardımsever bir özellikleri de bulunur. Sorunlara çok çabuk çözüm üretebilirler. Bu durum pratik olmalarından kaynaklıdır. Planlarını detaylı yapar. Hiçbir detayı kaçırmamak için çaba gösterir. Hem ince hem de hassas bir yapıları vardır. 

Her olayda fazla detaylı düşündükleri ve titiz davrandıkları için bunaltıcı bir hale gelebilirler. Tutucu tavırları ile etrafında bulunan insanları bunaltır. Partneri ile de bu konuda çok sıkıntı yaşayacaktır. Özellikle kıskançlık konusunda dozu kaçırdıkları çok olur. Eleştirel özellikleri de en çok bilinenler arasında yer alır. Başak burcu kadını, içinde tutmaz. Karşısında bulunan insanı direkt eleştirir. Bu durum bazen çok can sıkıcı bir hal alacaktır. Mesafeli davranışı yüzünden çevresinde bulunan insanları kendisinden uzaklaştırır.

Kendini gibi temiz ve titiz olan insanları çok sever. Arkadaşlarının ve partnerinin de böyle olmasını ister. Başak kadını oldukça eğlencelidir. İnsanı mutlu eden ve rahatlatan bir özelliğe sahiptir. Aşırı kıskançtır. Sevdiği insanı olabildiğince sahiplenir ve başka kimseyle görüşmesini istemez.

Başak Burcu Erkeği

Gösterişten uzak ve oldukça sade kişilerdir. Başak burcu erkeği, samimidir. Abartılardan pek hoşlanmaz. Disiplinli ve planlı bir karakteri vardır. Özellikle temizliğe, titizliğe ve düzene çok dikkat eder. Buna çok önem verir. Temizlik ve düzen olmayan yerde asla rahat edemez. Bu konuda oldukça hassastır. Her işinde temkinli hareket eder. Hata yapmaktan korktuğu için böyledir. Asla dağınık olmaz ve buna gelemez. Sürprizlerden hoşlandığı hiç söylenemez. İlla bir düzen ve program olmalıdır. Sürpriz yapılması gereken bir insan değildir. Her alanda temiz ve titiz davranmasıyla öne çıkar. Sabit fikirleri vardır ve bunlardan geri dönmez.

Sürekli bir plan olmasını istediği için kontrolcüdür. Asla kontrolün başkasında olmasını istemez. Hata yapmaktan korkar ve sürekli olarak her şeyi denetler. Eleştirel bir yapısı vardır. Kendisi eleştirir ama birinin onu eleştirmesine pek katlanamaz. Güven problemi yaşar. Birine güvenmekte çok zorlanır ama aşırı bir kıskançlığı yoktur. Zaten güvenmediği biriyle bir araya gelmeyeceği için kıskançlıkta aşırıya kaçmaz.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir