Burçların Zor Özellikleri, Burçların Olumsuz Yanları Nelerdir En korkutucu burçlar, Burçlar sıralaması nelerdir

Burçların Zor Özellikleri, Burçların Olumsuz Yanları Nelerdir? En korkutucu burçlar, Burçlar sıralaması nelerdir? En hassas burçlar hangileridir? Aslan, kova, akrep, yay, boğa, ikizler, başak olumsuz özellikleri nelerdir?

Burçların Zor Özellikleri Nelerdir?

Koç Burcu

Çok sabırsızdır ve her şeyden çabuk sıkılır. Bazen kendini tatmin etmek isterken bencilliğini sınırlayamaz. Öfkesi nedeniyle anlamsız hareketlerde bulunur. Gereksiz açık sözlülüğü yüzünden kalp kırması kolay olur. Hiçbir şeyi beklemek istemez ve hemen bir sonuca ulaşmak ister. Bir şey isteklerinin dışında giderse öfkesi ile büyük tatsızlıklar çıkmasına yol açar.

Boğa Burcu

Değerlerine o kadar bağlıdır ki hiç kimsenin bunlara dokunmasını istemez. Zevklerine düşkündür. Ayrıca inatçı yapısı ile bilinir. Onun hayatında değerli ve değersiz insanlar vardır. Değer vermediklerini asla ama asla umursamaz. Yenilik ona göre değildir. Tüm değişimlere kapalıdır. Sırf rahatı bozulmasın diye çoğu şeyi görmezden gelir. Fazla kıskanç olmasından dolayı gereksiz endişelere kapılır.

İkizler Burcu

Her konuda bir söyleyeceği vardır. Konuşmak için yaratılmıştır ama bir o kadar da dinlemeyi bilmez. Dikkati hemen dağılır ve konudan konuya atlar. Dedikodu yapmaktan zevk alır. Bazen fazla meraklı tavırlar sergiler. Sabırlı değildir ve kendi sabırsızlığının yanında başkalarının da sabrını taşırır. Bir konu hakkında derinlemesine inmez. Genelde yüzeysel düşüncelere sahiptir.

Yengeç Burcu

O kadar kırılgan bir yapısı vardır ki onun yanında konuşacak herkesin laflarına dikkat etmesi gerekir. Çok sahiplenici davranır ve bu durum can sıkıcı bir hale gelebilir. Fazla kaprisli ve aşırı duygusaldır. Girişimde bulunmak istemez ve her şeyi olduğu gibi kabul eder. Çevresinde bulunan tüm insanların ona bağımlı olmasını ister. Yenilikten kaçınır ve yenilikçi insanları pek anladığı söylenemez.

Aslan Burcu

Her şeyin en iyisini kendisi bilir ve herkese amirlik taslamaya çalışır. Sürekli dikkat çekmek ve göz önünde olmak ister. O kadar gururludur ki küstüğü bir insanlar yıllarca barışmayacaktır. Onu beğenmeyen bir insan varsa ona düşman olur. Kimsenin duygularını umursamaz. Sadece kendi duygularına önem verir. Yanlışlarını, hatalarını kabul etmek istemez.

Başak Burcu

Yeniliklere ve girişimlere çok kapalıdır. Bundan dolayı hep ikinci planda kalır. Sürekli her şeyin mükemmel ve harika olmasını ister. Eleştiri yapmaktan kendini alamaz. Hem çevresini hem de kendisini eleştirir. Gereksiz işleri üstlenir sonra da vaktinin olmadığından yakınır. Onun dünyasında mükemmelliğin sınırı yoktur. Bu nedenle hayatın tadını çıkarmakta geç kalır.

Terazi Burcu

Biri ile birlikteyken sadece onu düşünür ve diğer insanları hiç umursamaz. Kolayca bir ilişkiye başlar ama hemen de sıkılır. Genelde ilişkileri yüzeyseldir. Bencil tavırları vardır. Sırf biri ihtiyaçlarını karşılıyor diye onunla birlikte devam edebilir. Birinin onu geri çevirmesinde çok korkar ve bunu asla affetmez. Sırf rahatı bozulmasın diye problemleri görmezden gelir.

Akrep Burcu

Gizli saklı olan her şeyi öğrenmek ister. Kuşkucu yapısı yüzünden ilişkilerini düzgün yaşayamaz. Kimsenin ne düşündüğünü umursamaz. Doymak bilmeyen tavırları vardır. Hep daha fazlasını ister. İnsanları manipüle etmek ister. Farklı düşünceleri olan insanlara katlanamaz. Birilerinin onu onaylamasını ister. Özellikle sevdiği kişinin özgürlüğünü kısıtlamak isteyecektir.

Yay Burcu

Çok dağınıktır ve kendini toparlamakta zorluk çeker. Bir zorluk karşısında çok çabuk dağılır. Gereksiz cömert tavırları vardır. Kendine kurduğu dünyada yaşar ve başka hiçbir şeyi umursamaz. Disiplin asla ona göre değildir. Dikkati çok dağınıktır ve boş yere riske girer. Özgürlüğüne çok düşkündür ve bu nedenle bir ilişkisinin sorunsuz devam etmesi zordur. Hayata hep pembe gözlüklerle bakar ve bu nedenle bazı ciddi olayların farkında bile olmaz.

Oğlak Burcu

Sürekli etrafını kontrol altına almaya çalışır ve yönetmek ister. Gereksiz derece de fazla çalışır ve kendini çalışmaya adar. Kendi halinde takılmaktan hoşlanır ve hayatına kimseyi sokmaz. Duygularını asla anlayamazsınız. Her zaman disiplinli yaşar. Üzerinde hakimiyet kurabileceği insanları çevresinde bulundurur. Çok soğuk ve mesafeli tavırlara sahiptir.

Kova Burcu

Beklentileri için bir çaba sarf etmek yerine sızlanmayı tercih eder. Kaprise asla dayanamaz ve hemen orayı terk eder. Bazı ilişkileri de gereksiz yere sürdürmeye çalışır. Aykırı davranmak hoşlanır. Aniden ortadan kaybolabilir. Kafasına estiği gibi davranır. Sürekli bir şeyleri şikayet eder. Biri onun görüşlerine önem vermezse bu durum karşısında yıkılır. Ulaşılması zor insanlarla ilişki yaşamak ister.

Balık Burcu

Hayal dünyasında kaybolur desek yalan olmaz. O kadar hassastır ki en ufak bir olaydan bile kolayca etkilenir. Parasını dikkatli harcamaz. Elinde olan parayı hemen harcar. Bir karmaşaya girdiğinde ne yapacağını bilemez. Mücadeleci değildir. Bir şey onu zorlarsa hemen pes eder. Hep zaman kaybeder. Bunun nedeni sürekli başkalarını beklemesinden kaynaklanır. Genelde imkansız olana aşık olur ve çok gözyaşı döker.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir