Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal Cafe, Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Fal Baktır,

Çay Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? Çay Falı Bakan Online Telefonda Canlı, Görüntülü Fal Bakan Çay Falı Falcıları 7/24 Fal Bakmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa En İyi Çay Falı ve Falcıları

Çay Falı Nedir?

Çay falı, pek bilinmeyen fal çeşitlerinden biridir. Tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Neredeyse 5000 yıl önce bile çay falı olduğu bilinmektedir. O dönemlerde ortaya çıkan bu fal çeşidi oldukça popülerdi ve günümüze kadar gelmiştir. Uzak Doğu ülkelerinde ortaya çıktığı söylenmektedir. Ana malzeme ise aslında çay yapraklarıdır. Yapraklarından çıkarılan anlamlara göre yorum yapılmaktadır. Kahve falına göre Çay falı çok daha zor bir faldır. 

Bakılması zor olduğundan dolayı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi olmadığı bilinmelidir. Hisleri kuvvetli gerçek falcı, çay falına çok daha iyi bakmaktadır. Böylece daha doğru sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Sezgileri kuvvetli olan birini tercih etmek bu noktada oldukça önemlidir. Fala bakmak için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır.

Çay Falı Nasıl Bakılır?

Klasik bir yöntemle hazırlanan çay tıpkı kahve falı nda olduğu gibi önce içilmektedir. Ardından tabağın üzerine kapatılmaktadır. Soğuyan bardak daha sonra ise açılmaktadır. Öncelikle burada çay yapraklarının oluşturduğu izler anlamlandırılmaktadır. Başka bir yöntem de ise çay yine hazırlanmalı ve içilmelidir. Daha sonra ise bardak kapatılmalıdır ancak bu sefer soğuduğundan bardak açılmamalıdır. Cam bardak kullanılması gerekmektedir çünkü kapatılan bardağa açılmamalı, dışarıdan bakılmaktadır. Bu yöntemde bardağın dibi geçmişe dair bilgiler vermektedir. Bardağın üst kısmı ise geleceğe yönelik bilgi vermektedir. Orta kısım için ise şu anı anlattığını söyleyebiliriz. 

Bir başka yönteme bakıldığında ise yine çay normal bir şekilde hazırlanmaktadır. Hazırlandıktan sonra çay hiç içilmemelidir ve kokusu içe çekilmelidir. O esnada akıldan bir soru geçirilmelidir. Bunların dışında çay daha sonra içilmeye devam edilmelidir. Bittikten sonra bardak saat yönünde çevrilmektedir. Yapraklar fincanda kaldığında yorumlama yapılmaktadır. Genel olarak yöntemlere bakıldığında çayın yapraklarının yorumlandığı görülmektedir. Kahve falında telve önemliyken çay falında yapraklar önemlidir. 

Çay Falına Bakılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Mutlaka cam bardak kullanılması gerekmektedir.
 • Poşet çay kullanılması yanlış bir tercih olmaktadır.
 • Falına bakılacak çayın mutlaka demli olması gerekmektedir.
 • Bardağın ağzı büyük olmalıdır. 
 • Yapraklarının büyük olması gerekir.
 • Süzgeç kullanılmaması gerekir. Eğer süzgeç kullanılırsa zaten fala bakılamamaktadır.
 • Fala bakacak kişi gerçek falcı olmalıdır. 

Çay Falı Çıkan Bazı Semboller ve Anlamları

 • Elma, dileklerin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.
 • Balık, güzel geçecek bir hayatınızın olacağına işaret etmektedir.
 • Yüzük, sadakati temsil etmektedir.
 • Kum saati, planların olduğunu göstermektedir.
 • Hilal, yenilenmeyi simgelemektedir.
 • Bıçak, çekişmeli bir süreci temsil etmektedir.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir