Fal Cafe, Falcı cafe, falcafe, fal cafeler, falcı cafeler, fal baktır, ankara fal cafe, fal bakan falcı, fal çeşitleri, fal kafe, fal kahve tarot falı, ankara fal, fal cafe, istanbul fal cafe, izmir fal cafe, en iyi falcı, falcılar, kahve, tarot falı, fal baktır fal cafeler, falcı, falcısı, falı, tarot falı, online fal, en iyi fal, en iyi falcı, fal, en iyi falcılar, gerçek falcı, gerçek falcılar, fal cafe bak, fal cafe falcısı, Turuncu Fal Cafe Fal Cafesi, Çiçek falı nedir, nasıl bakılır Çiçek falı iskambil, Online çiçek falı bakanlar, baktıranlar, gerçek bitki falı bak, baktır, Sanal papatya falı

Çiçek falı nedir, nasıl bakılır? Çiçek falı iskambil, Online çiçek falı bakanlar, baktıranlar, gerçek bitki falı bak, baktır, Sanal papatya falı

Fallar, çok eski yıllardan beri insanlara yol gösterici olmuştur. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler, toplumdan topluma değişir ve insanlara motivasyon kaynağı olur. Çiçek falı da bunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Mevsimine göre belirlenen bazı çiçekler toplanır ve çiçek falı na bakılır. Oldukça eski tarihlere dayanmaktadır. Her zaman aynı şekilde ve aynı malzemeler kullanılarak yapılmaz. Bu sayede pek çok farklı sonuç doğurur. Mevsimine göre fal bakılan çiçek değişiklik göstermektedir ve bu da falın içeriğini değiştirir. 

Eğer bu işi uzun zamandır yapan profesyonel gerçek falcı tarafından bakılırsa doğru sonuçlar elde edilir. Çiçek seçimi yapılırken oldukça dikkat edilmelidir. Ayrıca çiçek falı esnasında fal baktıran kişinin zihninin boş olması gerekir.

Online Çiçek Falı Nasıl Bakılır?

Falın bakıldığı sırada mutlaka bir tütsü yakılmalıdır. Tütsünün varlığı odaklanmayı kolaylaştıracaktır. Bunun dışında mevsimine göre fal için uygun bir çiçek seçilmelidir. Koparılırken kesinlikle yapraklarına zarar verilmemelidir. Oldukça hassas davranmak gerekir. Loş bir ışık sağlanması gerekir. Fazla parlaklık iyi olmayacaktır.

Çiçek falı na bakılan ortamın uygun hale getirilmesi gerekir. Ortam sessiz ve sakin olmalıdır. Ayrıca olabildiğince kalabalıktan uzak tutulmalıdır. Boş bir odada bakmak mümkün değilse gereksiz eşyalardan arındırılmış bir yerde bakılması gerekir. Kişinin zihnini bulandırmamalı ve dinginlik vermelidir. Ortamda bulunan ışık dengelenmelidir. Mum ışığının kullanılması gayet iyi bir seçenektir. 

Zihinde bulunan tüm kargaşaya son verilmelidir. Zihin tamamen boşaltıldığında çiçek falına daha iyi bakılır. Bununla birlikte mevsimine göre seçilen çiçek ortaya konulur. Çiçeğin yapraklarına bakılır. Yapraklara bakıldığı sırada merak edilen bir iki soru sorulur. Sadece bu sorulan sorulara odaklanılması gerekir. Daha sonra çiçeğin yaprakları tane tane koparılır. Bu esnada sorular düşünülmeye devam edilir. Tüm yapraklar koparıldıktan sonra soruya olumlu ya da olumsuz bir cevap verilir. 

Çiçek Falı Tarihleri

01-10 Ocak: Sarı Genyitan

11-20 Ocak: Deve Dikeni

21-31 Ocak: Ölmez Çiçek

01-10 Şubat: Ökse Otu

11-19 Şubat: Güzel Avrat Otu

20-29 Şubat: Mimoza

01-10 Mart: Haşhaş

11-20 Mart: Zambak

21-31 Mart: Yüksük Otu

01-10 Nisan: Manolya

11-20 Nisan: Ortanca

21-30 Nisan: Dahlia

01-10 Mayıs: İnci Çiçeği

11-21 Mayıs: Semiz Otu

22-31 Mayıs: Papatya

01-11 Haziran: Çan Çiçeği

12-21 Haziran: Krizantem

22-30 Haziran: Lale

01-12 Temmuz: Nilüfer

12-23 Temmuz: Menekşe

24-31 Temmuz: Yaban Gülü

01-12 Ağustos: Ay Çiçeği

13-23 Ağustos: Gül

24-31 Ağustos: Hezarfen

01-11 Eylül: Karanfil

12-22 Eylül: Saray Patı

23-30 Eylül: Funda

01-13 Ekim: Kamelya

14-23 Ekim: Leylak

24-31 Ekim: Fresia

01-12 Kasım: Orkide

13-22 Kasım: Peony

23-30 Kasım: Glayöl

01-12 Aralık: Keklik Otu

13-22 Aralık: Lotus

23-31 Aralık: Akça

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir