yüzük falıfal santrali- fal- falcı-iyi fal-tarot- su falı- ateş falı- doğum haritası- yıldızname- en iyi falcı- onlibe fal- canlı fal-fal

Ateş Falı, Ayna Falı, Kahve Falı, Çingene Tarotu, El Falı Nedir, Nasıl Bakılır? 7/24 Online Telefonda Canlı Fal, Gerçek Falcılar, Online Tarot Falı


Ateş Falı, Ayna Falı, Kahve Falı, Çingene Tarotu, El Falı Nedir, Nasıl Bakılır? 7/24 Online Telefonda Canlı Fal, Gerçek Falcılar, Online Tarot Falı

Fal Çeşitleri Hakkında Bilgiler

Ateş falı, ayna falı, kahve falı, çingene tarotu, el falı

Ateş Falı

Afrika’da ortaya çıkan ve tarihi çok eskiye dayanan bir fal çeşididir. Ateş falı, herkes tarafından bakılamayan zorlu bir türdür. Yalnızca seçilmiş kişiler tarafından bakılabilir. Gelecek hakkında bilgiler vermekle kalmayıp kötü olaylardan korumaya da yardımcı olmaktadır. Fala bakacak medyumun duru görüye sahip olması gerekir.

3 farklı bakım yöntemi bulunmaktadır. Öncelikle bakır bir kabın içerisinde toprak koyulur. Daha sonra yanıcı bir madde ile ateş yakılır. Bundan sonra ise falcı, ateşe odaklanarak fala bakar. Bir diğer yöntem ise yine bakır kaba su koyulması ile başlar. Kabın yanında bir mum yakılır. Oluşturulan ebced kağıdı suya atılır ve ardından fala bakılır. Son yöntemde ise kaseye su konulmasıyla başlar. Yine ebced kağıdı bulunur ancak bu kağıt, suya yakılarak atılır. Medyum, işlemi gerçekleştirirken odaklanacak. Daha sonra aklınıza takılan tüm sorulara cevap verecektir.

Ayna Falı

Şamanların popüler olduğu dönemlere dayanan bir fal türüdür. Ayna falı ayrıca hem geçmişi hem de geleceği gösterir. Üstelik yoğun bir mistik enerji gerektirir. Özellikle duru görü yeteneği gerektirir ve her saatte bakılmaz. Başlangıç için öğle vakitleri uygundur. Sonrasında sabah ve gece saatlerinde de bakılabilir. Öncelikle zihin tamamen boşaltılmalı ve bir aynanın karşısına oturulmalıdır. Hiçbir şey düşünmeden bir süre sadece aynaya bakılmalıdır. Kilit noktalarda bir tanesi de ‘’Br mantra’’ sözcüğünün aynaya bakıldığı esnada söylenmesidir. Sözcük söylendikten sonra ayna yüzeyinin her tarafına göz atılır. Ardından ‘’muktedir’’ sözcüğü söylenir ve aynanın ortasına doğru odaklanma sağlanır. İşte bu esnada sorularınızın cevaplarını duru görü yeteneği ile artık görebilirsiniz.

Fal esnasında asla dışarıdan müdahale, ses veya gürültü olmamalıdır. Ayna falı, aynı zamanda büyük bir odaklanmaya ihtiyaç duyar. Ancak bu şekilde soruların cevabına en doğru şekilde ulaşılabilir. Detaylardan bir tanesi de köşeli ayna kullanılmaması gerektiğidir. Kesinlikle ayna, köşeli değil yuvarlak bir şekle sahip olmalıdır.

Kahve Falı

Kahve falı, Türk kahvesi ile birlikte ortaya çıkan bir fal çeşidi olarak bilinir. Osmanlı döneminde gelen kahve, pişirme tekniğinin farklılığı nedeniyle Türk kahvesi olarak adlandırılmıştır. İşte kahve falı da Türk kahvesinin telvelerinden yola çıkılarak bakılan bir fal olarak popülerliğe kavuşmuştur. Kısık ateşte pişirilen kahve, içildikten sonra fal işlemi başlar. Fincan kapatılarak soğuması beklenir. Açıldığında ise başlangıç noktası fincanın sapı kabul edilir. Dibinden başlayarak bakımı yapılır. Bu şekilde bakılan kahve falı oldukça büyük bir öneme sahiptir ve tüm dünyaya yayılmıştır. Görülen her bir sembolün ve harfin farklı bir anlamı vardır. Tüm bu işaretler birleştirilerek hem gelecek hem de geçmiş hakkında yorumlar yapılır.

Her bir sayının ve her bir harfin bambaşka anlamları vardır. Anlamlara tam anlamıyla hakim olmak gerekir. Lakin kahve falı esnasında odaklanma ve dikkat büyük önem taşır. Son olarak falcı tamamen kahve falına odaklanmalıdır ve birinin müdahale etmemesi gerekir. Böylelikle daha doğru cevaplar elde edilir.

Çingene Tarotu

500 yıllık bir geçmişe sahip olan Çingene tarotu, 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Her bir kart farklı anlamlar içerir. Lakin kart anlamları pek de karışık değildir. Oldukça sade ve açıklayıcı kartlara sahip bir tarot falı çeşididir. Tıpkı klasik tarot falı bakılırken çıkan sonuçlar gibi geçmişi de geleceği de içerir. Hayatın içinde yer alan gizemleri öğrenmenin en eski yollarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bundan dolayı geçmişin karmaşasını çözerken gelecekten de haber almayı sağlar. Aşk hayatına dair pek çok bilgiyi sunar. İstediğiniz kişinin size aşık olup olmadığını Çingene tarotu ile öğrenebilirsiniz. Özellikle seçilen 3 kart size ne yapmanız gerektiğini kolayca ifade eder.

3 kart seçme yöntemi dışında başka bir şekilde de bakılmaktadır. 21 adet kart seçilir ve ardından bu kartlar 7’şerli olacak şekilde üçe ayrılır. İlk 7’li geçmişi, ikinci 7’li şuanı ve üçüncü 7’li ise geleceği anlatır. Böylelikle pek çok bilgiyi edinme imkanınız olacaktır. Klasik bakımı dışında 2 farklı bakımı daha içeren Çingene tarotu oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Son dönemlerin öne çıkar tarot çeşitlerinden biridir. Genel anlamda bilgi verirken aşk hayatınıza ve geleceğinize, geçmişinize de göz atar. Kısacası epey detaylı bir bakıma sahiptir.

El Falı

Nereden ortaya çıktığı bilinmemekle birlikte tarihi epey eskilere dayanmaktadır. Mezopotamya ya da Mısır’dan yayıldığı düşünülmektedir. Her ne kadar çıkış yeri tam bilinmese de Hindistan’da geliştirilmiştir. Ellerimizin hayatımızın gidişatı hakkında pek çok şey söylediği düşünülür. Avuç içerisinde yer alan çizgiler, dönüm noktalarını da söylemektedir. El falı için önemli olan nokta avuç içinde yer alan çizgilerdir. Çizgilerin kalınlığı, derinliği, inceliği, uzunluğu gibi birçok unsura bakılarak yorumlar yapılır. Geçmişi, geleceği, dönüm noktalarını, sağlık sorunlarını tek tek ortaya döker. Hatta güçlü ve zayıf yanlarınız da bu falda belli olur.

Kadınların sağ eli kaderi, sol eli de yaşamı hedef alınarak bakılır. Erkeklerin ise sol eli kaderi, sağ eli yaşamını belirler. Her insanın avucunda bulunan 4 ana çizgi vardır. Bunlar kalp çizgisi, akıl çizgisi, yaşam çizgisi ve kader çizgisidir. Kalp çizgisi; duygusal yönleri, aşk hayatını ve ilişki gidişatlarını ortaya döker. Akıl çizgisi; öğrenme yeteneğini ve bilgi arayışını anlatır. Yaşam çizgisi; dönüm noktalarını ve genel sağlık sorunlarını söyler. Son olarak kader çizgisi ise kişinin kaderini nelerin etkileyeceğini ve dışardan müdahale olup olmayacağını gösterir. Üstelik tüm bu çizgiler, hayat boyunca ortaya çıkacak olaylar hakkında sizi önceden haberdar edecektir.

Fal santrali

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir