Fal Çeşitleri Hakkında Bilgiler – 6

yüzük falıfal santrali- fal- falcı-iyi fal-tarot- su falı- ateş falı- doğum haritası- yıldızname- en iyi falcı- onlibe fal- canlı fal-falci- taş falı- doğal tas- online falci, aşk falı, gizemli fal, ruh falı, ağaç.jpg

Kainat Falı, Kibrit Falı, Tarot Falı, Ağaç Falı, Renk Falı, Doğum Haritası Nedir, Nasıl Bakılır? 7/24 Online Telefonda Canlı Fal, Gerçek Falcılar, Online Tarot Falı

Fal Çeşitleri Hakkında Bilgiler

Kainat Falı, Kibrit Falı, Tarot Falı, Ağaç Falı, Renk Falı, Doğum Haritası Nedir, Nasıl Bakılır? 7/24 Online Telefonda Canlı Fal, Gerçek Falcılar, Online Tarot Falı

Kainat Falı

Her türlü sorunun cevabı için Kainat falı idealdir. Akla gelebilecek her şeye uygun fal yöntemine başvurulan bir çeşittir. İş, aşk, sağlık, kariyer, geçmiş, gelecek ve aile ile ilgili tüm sorulara cevap verir. Her konuya uygun bir fal çeşidi bulunur. Kainat falında da hangi konu ile ilgili soru soruluyorsa o fal çeşidine yönelme gerçekleştirilir. Kısacası her fal çeşidini içinde barındıran bir türdür.

Aşk soruları için uygun fallar, iş için uygun fallar gibi örneklendirilir. Geçmişten geleceğe her konuyu cevaplandırır. Bununla yanında büyük bir enerji gerektirir. Üstelik falcının her falı çeşidine detaylı bir şekilde hakim olması gerekir. Bu yüzden falcı iyi seçilmelidir ve her fala hakim olmalıdır. Böylelikle Kainat falı tüm soruları istenilen zaman dilimi içinde cevaplandırır. Son olarak artık oldukça popüler bir fal çeşidi haline gelmiştir.

Kibrit Falı

Aşk için bakılan fal çeşitleri arasında en yaygın olanlardan biri de Kibrit falı olarak bilinir. Fal baktıran çoğu insan tarafından sık tercih edilenler arasında yer alır. Günün her saatinde rahatlıkla bakılabilir bir çeşittir. Üstelik bakımı da oldukça kolaydır. Tarihi çok eskilere dayanır. Aynı zamanda her falcının farklı bir bakıp şekli bulunur.

İlk olarak ana malzeme olan kibrit alınmalıdır. Ardından kibritler paralel ve sap kısımları kutuda olacak şekilde kutuya konulur. Bir kibrit sizi, diğeri eşinizi ya da sevgilinizi temsil eder. Ancak bir kibrit daha olmalıdır. Kibritler yakılır ve yanış şekline göre pek çok yorum yapılır. Eğilen bükülen, şekilden şekle giren kibritler gidişata göre anlamlandırılır. Kibrit bir içe bir dışa bükülürse platonik aşk anlamı çıkarılır. Birbirine doğru eğilirse karşılıklı aşkı temsil eder. Bunun gibi tüm hareketler en detaylı biçimde Kibrit falında yorumlanır.

Tarot Falı

Ortaçağ’ın son dönemlerinde ortaya çıkmıştır bir fal çeşididir. 78 karttan oluşur. Bunların 22 tanesi büyük arkana ve 56 tanesi de küçük arkanadır. Bununla birlikte en önemli kart kader çarkı olarak adlandırılır. Baktıran kişiye rehberlik eden bir türdür. Yol göstericidir ve gelecek, şuan, geçmiş hakkında birçok detay verir.

Tarot falı baktıran kişi öncelikle tamamen kartlara odaklanmalıdır. Deste karıştırılır ve kişi bu kartlardan 3 tanesini seçer. Sol tarafta olan şuanı anlatır. Ortada olan duyguları ortaya döker. Bunun yanında en sağda olan ise kaygıları belli eder. İşlem tamamlandıktan sonra bu sefer 4 kart seçilir. Ardından bu kartlarda yorumlanır. İş, aşk, sağlık hakkında pek çok bilgiyi sunar. Kartlar mutlaka sol el ile tercih edilmelidir. Bakım esnasında asla 3. Kişinin müdahalesi bulunmamalıdır. Tek kart seçmek pek de doğru bilgiler vermez. Bu yüzden 3 kart seçimi daha doğru olacaktır. Çünkü kartlar bir bütünlük oluşturur ve daha doğru sonuçlar verir. Bazen tarot için burçlardan da yararlanılır.

Ağaç Fal

Yılın belli aralıklarını temsil eden farklı farklı ağaç türleri bulunur. Her bir ağaç başka bir dilimi kapsar ve farklı anlamlar çıkarır. Burada kişini doğum tarihi baz alınır. Doğum tarihinde o zaman dilimini ağaç temsil ediyor bulunur. Böylelikle kişinin karakteri, kişiliği ve geleceği hakkında birçok yorum yapılır. Herkes tarafından bilinmez. Bundan dolayı gerçek ve doğru bir falcı bakmalıdır. Ancak bu şekilde doğru yorumlanabilir.

Öncelikle yapılması gereken baktıracak kişinin doğum tarihinin net bir şekilde öğrenilmesidir. Doğum tarihinin günü ve ayı bunun için yeterlidir. Tarihlerin hangi ağacı temsil ettiği bulunur. Ağcın özelliklerine göre pek çok yorum yapılır. Kısa veya uzun oluşu ya da meyve verip vermediği gibi özelliklerine bakılır. Böylelikle de gidişat hakkında yorumlar yapılır. Aslında bu fal çeşidi çok eski zamanlara dayanır. Lakin günümüzde pek kimse tarafından bilinmez. Bunun nedeni ise bakımının zor olmasından kaynaklıdır.

Renk Fal

Renklerin her birinin farklı bir anlamı vardır ve enerjileri birbirinden farklıdır. Diğer tüm fal çeşitlerine bakıldığında Renk falının biraz farklı olduğu görülür. Çünkü daha çok analize dayanır. Son dönemin popüler fal çeşitleri arasında yer alır. Her rengin verdiği anlam farklıdır. Burada ayrıca burçların da önemi vardır. Anlamları iyi bir şekilde bilinirse doğru bir analiz yapılır.

İki temel unsuru bulunan bu fal çeşidi için renkler ve burçlar önemlidir. İlk olarak gerekli olan doğum tarihidir. Doğduğunuz tarihe göre burç belirlenir. Ardından hangi burçsanız ona uygun olan renk seçilir. Bu renk üzerinden de yorumlamalar yapılır. Her burcun rengi ve anlamları farklıdır. Böylelikle analiz başlamış olur. Doğru bilgiler doğru çıkarımlara neden olacaktır. Bu nedenle her bilgi en doğru şekilde verilmelidir.

Fal santrali

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir