karma yasası, fal, falcı, online falcı, fal santrali, ankara fal, online fal, tarot falı, yıldızname, canlı yıldızname, online yıldızname, yıldızname baktır, Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal Cafe, Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Fal Baktır,

Hayatınızı Değiştirecek 12 Karma Yasası

Hayatınızı Değiştirecek 12 Karma Yasası

Hadi hep birlikte hayatımızı değiştirecek olan karma yasalarına göz atalım.

Büyük Yasa

Kısacası ‘’ne ekersen onu biçersin’’ cümlesi ile anlatılabilir. Yaptığınız her şey size mutlaka geri dönecektir. Eğer bir kötülük yaptıysanız bu size kötülük olarak döner. Ayrıca bir iyilik yaparsanız bu da size iyilik olarak döner. Evrene yolladığınız her şeyin size geri dönüşünün olacaktır. Büyük yasa bu durumu anlatmaktadır.

Yaratılış Yasası

İstediğimiz hiçbir şey durup dururken gerçekleşmez. Hayat hemen gerçekleşmez, bazen beklememiz gerekir. Olabildiğince kendiniz gibi davranın. Hayatınızı istediğiniz şeylerle kuşatmaya çalışın. Etrafınızı isteklerinizle donatarak bir bütün oluşturmaya çalışın. 

Karma Tevazu Yasası

Tevazu yani alçakgönüllülük anlamına geliyor. İnsanlara karşı daha alçakgönüllü davranmamız gerekiyor. Çünkü karşımızdaki insanı kötü ya da olumsuz bir şekilde görürsek bu yüksek bilinç düzeyini hedeflemediğimiz anlamına gelebilir. Olabildiğince alçakgönüllü davranmaya çalışın.

Büyüme Yasası

Nereye ulaştıysan gitmek istediğin yer orasıdır. Ruhani anlamda büyüme ancak bizim değişimimizle yaşanır. Sahip olduklarımız değil sadece biz değişmeliyiz. Dünyada sahip olduğumuz asıl varlığın kendimiz olduğunu fark etmeliyiz. Değişim sonrası etrafta bize uyum sağlayacaktır.

Sorumluluk Yasası

Eğer hayatımızda ters giden bir şey varsa mutlaka bizde de ters giden şeyler vardır. Çünkü biz çevremizin aynasıyız. Her şey aslında bizim sorumluluğumuzda yer alıyor. Bu evrensel bir gerçekliktir. Sorumluluğumuzda olanları sorgulamanız gerekiyor.

Karma Bağlantı Yasası

Evren bir bütündür ve ufak önemsiz gördüğünüz şeylerin bile bir önemi vardır. Çünkü her olay birbiri ile bağlantılıdır. Önemsiz gördüğünüz bir olay sizin için önemli olanları etkileyecektir. Bu nedenle hiçbir olayı küçümsemeyin.

Odaklanma Yasası

Aynı anda iki şeyi birden düşünemezsiniz. Her ne kadar deneseniz de bu olmayacaktır. Bir düşünce diğer düşüncenin hemen ardından gelecektir. Şuan bunu ne kadar denerseniz deneyin olmayacaktır. İşte bundan dolayı düşüncelerinizi nerede odakladığınız çok önemlidir. Sürekli büyümeye odaklanırsanız diğer kötü fikirler sizi aşağıya çekemeyecektir.

Karma Cömertlik ve Misafirperverlik Yasası

Doğru olduğuna inandığınız bir şey varsa hayatınızın bir döneminde bunu sergilemeniz gerekir. Başka bir deyişle savunduğunuz şeyi davranışlarınıza yansıtmanız gerekiyor. Doğru bulunanları ve inanılan şeyleri fille geçirmek gerekir.

Burada ve Şimdi Yasası

Geçmişte yaşanan şeyleri sürekli düşünmek size bir şey kazandırmaz. Artık her şey geride kaldı ve olan oldu. Aynı şekilde geleceği düşünmekte size bir şey kazandırmayacak. Sadece şimdiye ve şuan yaşananlara odaklanmanız gerekiyor. Sadece şuanın olduğunu anlamanız gerekiyor.

Karma Değişim Yasası

Her şey bir şekilde tekrarlanır. Tarih tekerrürden ibarettir sözü aslında doğrudur. Olaylar biz değişimi fark edene kadar tekrar edecektir. Çıkarmamız gereken dersler vardır. Biz bu dersleri çıkarana kadar olaylar tekrarlayacaktır. Ne zaman ki ders çıkarırız işte o zaman değişimi gerçekleştirebiliriz.

Sabır ve Ödül Yasası

Alınan her ödül bir çabanın sonucunda gerçekleşir. Eğer bir ödüle ulaşmak istiyorsanız ısrarlı bir şekilde çabalamanız gerekir. Yapılması gereken her şeyi yapmak bizi sonucunda hedefe ulaştıracaktır. Kalıcı bir ödül uzun bir çaba gerektirir.

Önemlilik ve İlham Yasası

Kişisel olarak yapılan her katkı aslında bütüne katkı anlamına gelmektedir. İlhamdan yoksun olunursa bütüne de bir katkı yapılamaz. Bir şeyin içine ne koyarsanız geri onu alırsınız. Eğer hayata karşı severek katkıda bulunursanız bu herkese ilham verecektir.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

karma

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir