Ankara Fal Cafe Meşhur Ünlü Medyum Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları ,

Katina Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? Katina Falı Açılımları, Online Falcılara Katina Falı Baktır, Görüntülü Katina Falı Ne Demek, Haç, Karar Açılımı ve Daha Fazlası

Katina Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? İnsanlar, yıllardır gelecek hakkında bilgi edinmek için pek çok farklı yolu denemiştir. Bunların içinde farklı fal çeşitleri yer almaktadır. El falı, tarot falı, su falı, iskambil falı dışında bir de katina falı bulunmaktadır. Katina falında daha çok aşk hayatını öne çıkaran sonuçlar elde edilmektedir. Detaylı aşk hayatı yorumu için mutlaka katina falını denemeniz gerekiyor. 65 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Gerçek falcı tarafından bakılan katina falı oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Genelde aşk hayatının gidişatına anlam vermek için bakılmaktadır. Özellikle deste arasından en sonda çıkan kart, kişinin kaderi hakkında sorduğu soruya cevap verir. Bu cevap olumlu ya da olumsuz olabilmektedir.

Katina Falına Nasıl Bakılır?

Katina falının en önemli noktası element ruhları olarak bilinen kartların, deste açılmadan önce kenara ayrılmasıdır. Bu şekilde katina falının sonunda bazı sorulara olumlu ya da olumsuz cevaplar verilir. Tarot falında her kartın anlamı ayrıdır. Ancak katina falında çıkan tüm kartların anlamı birbirini takip eder. 35 adet sembolik kart vardır ve bu kartlar baktıran kişinin hayatı hakkında bazı bilgileri sunar.

3 farklı açılım üzerinden katina falına bakılabilir. Bu açılımlar haç açılımı, kart açılımı ve karar açılımı olarak üçe ayrılmaktadır.

Haç Açılımı

Haç açılımdan gelecek ile alakalı sorulara cevap verilir. Ancak baktırmak isteyen kişi fala yoğunlaşmalıdır. İyice odaklandıktan sonra 10 adet deste seçmesi istenir. Daha sonra ise seçtiği kartlara bakılır ve uzman bir falcı tarafından kartlar değerlendirilir. Geleceğe dair merak edilenler cevaplandırılır.

3 Kart Açılımı Haç Açılımı

65 adet kart içinden 3 tane kart seçilir. Seçilen kartlardan biri geçmiş diğeri ise şimdiki zaman hakkında bilgi verir. Son kart ise geleceğe dair bilgileri sunar. 

Karar Açılımı

Eğer kararsız kalınan bir konu varsa bu açılım yol gösterici olacaktır. Öncelikle bir soru sorulması gerekir. Bu soru kararsız kalınan konu olmalıdır. Ardından kartlardan 7 tanesi seçilir. Anlamlarına göre seçilen kartlar farklı sonuçları ortaya çıkarmaktadır.

Katina İlişki Açılımı Nedir?

Diğer 3 açılım dışında 4. bir seçenekte bulunmaktadır. Katina falı ilişki açılımı olarak bilinen bu açılım en çok tercih edilen açılımlardan biridir. İlişki açılımına bakılırken aşka dair tüm sorularınıza yoğunlaşmanız gerekir. Tamamen bunlara odaklandıktan sonra 7 adet kart seçmeniz istenir. Bu seçilen kartlar üzerinde ilişkinin nasıl gittiğine ve hangi sonuçlara varacağına dair yorumlar yapılır.

Siz de Katina Falı baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Katina Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? Katina Falı Açılımları, Online Falcılara Katina Falı Baktır, Görüntülü Katina Falı Ne Demek, Haç, Karar Açılımı ve Daha Fazlası
Katina Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir