kum falı nedir, nasıl bakılır, online kum falı, kum falı remil, remil nedir remil nasıl bakılır, online remil, online fal, fal santrali, Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal Cafe, Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Fal Baktır,

Kum Falı (Remil) Nedir ve Nasıl Bakılır?

İnsanlar yüzyıllardır geleceğin gizemini çözmeye çalışmış ve bu uğurda pek çok şeyi denemişlerdir. Bununla birlikte birçok fal çeşidi de ortaya çıkmıştır. Bir diğer adı remil olan kum falı da bu fal çeşitleri arasında yer almaktadır. Geleceği merak eden insanlar pek çok malzemeden ve tılsımlı sözcüklerden faydalanmaya çalışmıştır. İşte bu malzemelerden biri de kumdur. 

Kum falı ile çok eski zamanlardan beri insanlar gelecek hakkındaki gizemleri öğrenmeye çalışmıştır. Aklında bulunan sorulara da böylece çözüm bulmuştur. Ayrıca kum falı tıpkı yıldızname de olduğu gibi ebced hesabına dayanmaktadır. Bunun yanında kum falı bakan kişilere remal denmektedir. Oldukça zor bir bakıma sahiptir ve büyük bir bilgi birikimi ister.

Kum Falı Nedir?

Diğer ismi remil olarak da bilinen kum falı, çizgi ve noktalar ile bakılan fal çeşididir. Çok eski dönemlerde kağıt yerine kum kullanılıyor ve kum üzerine oluşturulan işaretlerden yola çıkılarak fal bakılıyordu. Bununla birlikte bazı bölgelerde kum falı bakılırken zar atma tekniğinin de kullanıldığı bilinmektedir. 

Kum Falına Nasıl Bakılır?

‘’Kum falı nasıl bakılır?’’ sorusu merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Remil yani kum falı bakılmadan önce uygulanması gereken kurallar ve dikkat edilmesi gerekenler vardır. Öncelikle kum falı bakılacak yer temiz olmalıdır ve kum falı bakılacak kişi de temiz olmalı, temiz kıyafetler giymelidir. Ayrıca havanın da mutlaka güneşli, güzel olması gerekir. Bulutlu, karlı, yağmurlu hava da bakılması pek uygun görülmemektedir. Bununla birlikte kişinin çok tok olmaması da gerekir. Mümkünde yarı aç bir halde fal bakılması uygundur. Fal baktıracak kişinin de mutlaka niyetlerine odaklanması gerekir. Sadece niyetini düşünmeli ve başka konular ile aklını karıştırmamalıdır. Böylelikle fal daha iyi ve net bir şekilde bakılacaktır. 

Online Kum Falı

Eğer falcıya gitmeye zamanınız yoksa online kum falı da baktırabilirsiniz. Online bakım sayesinde oturduğunuz yerden fal baktırma imkanına sahip olacaksınız. Üstelik tamamen gerçek falcılar aracılığıyla online fal bakımı yapılmaktadır. Her biri gerçek falcılar tarafından bakılmakta ve tamamen kişiye özel bir bakım sunulmaktadır. Böylelikle gerçek falcılara istediğiniz saatte ulaşacak ve istediğiniz fala baktırabileceksiniz. Hemen fal çeşidinde online fal bakımı mevcuttur ve online kum falı da bunlar arasında yer almaktadır.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir