Laro tarot nedir, nasıl bakılır, online laro tarotu, online tarot falı, gerçek tarot falı, sanal tarot falı, gerçek falcılar, gerçek fal, fal, falcı, fal santrali, Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal Cafe, Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Fal Baktır,

Laro Tarot Nedir ve Nasıl Bakılır?

Laro tarot, 1948 yılında Ata Nirun tarafından ortaya çıkarılmıştır. İstatistik uzmanı olan Ata Nirun, pek çok yerde gazetecilik ve yazarlık yapmıştır. Bunların yanında pek çok çok belgeselinin de bulunduğu bilinmektedir. Ayrıca mitoloji, astroloji ve inançlarla ilgili araştırmaları da bulunmaktadır.

Laro Tarot Nedir?

Laro Tarot, evrensel tarot kartlarında olduğu gibi 78 adet karta sahiptir. Her ne kadar kart sayısı olarak benzer olsa da yorumlama açısından önemli farklara sahiptir. Anlamları evrensel tarot kartlarından çok daha farklıdır. Laro tarot kartlarında daha soyut konular ve anlamlar bulunmaktadır. Özellikle tinsel konularda yapılan yorumlamaları daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Sezgisel yorumlara sahiptir. Ayrıca bu kartların anlamı birçok farklı kültürün etkisini de taşımaktadır. Daha çok ruhu ve bilinci öne çıkaran detayları barındırmaktadır. Kısacası daha özgün olduğunu söylemek mümkündür.

Laro Tarotu Nasıl Bakılır?

Diğer tarot kartlarında birçok farklı dizilimin olduğu fark edilmektedir. Ancak Laro tarot için genelde kullanılan bir dizilim bulunmaktadır. Bu dizilimde ilk olarak kartlar karıştırılır. Daha sonra ise kartlar belirli noktalarda kesilir. Kartlar karıştırılırken ve kesilirken de mutlaka sol el kullanılır. Çünkü sol el kalbe daha yakın olduğundan dolayı tercih edilir. Kalbe yakın olan elin kullanılması da ruhsal anlamda daha fazla değer katılacağını simgelemektedir. Böylelikle güçlü sonuçlar elde edileceği düşünülür. Kartların arasından 4 adet seçilir. Bu seçilen kartlar da tek tek yorumlanır. Yorumlamaları mistik enerjisi yüksek birinin yapması ise daha doğru olacaktır. Daha çok ruhsal konulara yönelen bu tarot çeşidinde ruhsal yorumlamalar önemli bir anlam taşımaktadır.

Online Laro Tarot

Online laro tarot ile falcı aramanıza ya da fal mekanı aramanıza gerek kalmayacak. Hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan telefonunuzla falcılara ve fallara istediğiniz zaman da ulaşabileceksiniz. Üstelik tamamen gerçek falcılar ile iletişime geçecek ve onlara istediğiniz fal çeşidini baktırabileceksiniz. İstediğiniz yerden, istediğiniz saatte istediğiniz gibi fal baktırarak sorularınızın cevabını alabileceksiniz. Ayrıca görüntülü fal ve sesli fal seçenekleri de bulunmaktadır.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir