Melek tarotu aşk falı katina yüzük evlilik falı fal santrali online fal görüntülü fal kül kemik karaciğer kahve su ateş falı gerçek falcı

Melek Tarotu Nedir Nasıl Bakılır?

Melek Tarotu Tarihçesi

Doreen Virtue ve Radleigh Valantine, klasik tarot yönteminden daha hassas, keskin ve güvenilir olan melek tarot kartlarının destesini yaratmıştır. Kartlar üzerinde bulunan tüm çizimler, Steve A. Roberts’a aittir. Sembollerine bakıldığında ise ana melek, baş melek, tek boynuzlu at, periler ve deniz kızları olduğu görülür. Mistik hindu ezoterizminden ilham alan melek tarotu, ruhani yoğunlaşmayı esas almaktadır. 

Klasik tarot kartlarının tarihi çok eski zamanlara dayanır. Daha sonrasında ise pek çok çeşidi ortaya çıkmıştır. İşte bu çeşitlerden biri olan melek tarotu, nedir ve nasıl bakılır? Gelin hep birlikte ayrıntılarını inceleyelim.

Melek Tarotu Nedir?

Toplamda 44 adet sembole sahiptir. Her bir kartın da farklı anlamları bulunmaktadır. Bu kartlardan seçilenler, hayatımıza dair pek çok ipucunu bizlere sunar. Çıkan kartların anlamları, hayatımızın gidişatına göre anlamlar kazanır. Ayrıca gelecek hakkında pek çok gizemin ortaya çıkmasını sağlar. Gidişat melek tarotundan çıkarılan anlamlara göre değiştirilebilir. Aklınızda olan sorulara net bir şekilde cevap vermektedir.

Özellikle melek tarotuna bakan kişinin enerjisi de epey önemlidir. Falcının enerjisi ve baktıran kişinin enerjisi birleştiğinde harika sonuçların doğmasına neden olacaktır. En çok bakılan çeşidi is evet hayır olarak isimlendirilir. Sorulan sorulara kartlar, evet ve hayır şeklinde cevap verir ve kişiyi böylelikle bilgilendirir.

Melek Tarotuna Nasıl Bakılır?

Uzun yıllardır bir kehanet yöntemi olarak kullanarak melek tarotu, günümüzde de hala popülerliğini korumaktadır. Toplamda 44 adet kart bulunur ve kartların her birinin anlamı farklıdır. Üstelik özgün tılsımlara sahip bir tarot çeşididir. Farklı farklı açılım yöntemleri bulunur lakin en ön plana çıkan evet hayır açılımıdır. Bunun yanında tek kart ve üç kart açılımına da sahiptir. Üç kart açılımda kartlar, geçmiş, şimdiki zaman ve geleceği temsil eder. Temsil ettiği zaman dilimi hakkında da birçok bilgiyi bizlere sunar. Anlamlarına çok dikkat etmek gerekir. Çünkü kartların yaydığı enerjinin yanlış anlaşılması yanlış sonuçları da beraberinde getirir. Bundan dolayı da etkili ve gerçek falcı bulmak gerekir.

Yüz yüze bakım dışında melek tarotu online fal seçeneğine de sahiptir. Hemen hemen her fal çeşidinde olduğu gibi falcı ile görüntülü ya da sesli olarak iletişime geçebilirsiniz. Ardından falcı, sizlere online melek tarotu falı bakacaktır.

Melek tarotu baktırırken sormak istediğiniz sorulara, merak ettiklerinize odaklanmanız gerekir. Bunun dışında farklı şeyler düşünmek yanlış sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. 

Melek Tarotu Evet Hayır Açılımı Nedir?

Pek çok açılıma sahip olan melek tarotunun şen çok kullanılan açılımlarından biri de evet hayır açılımıdır. Bu açılımda ilk yapılması gereken soru sormaktır. Sorulan soruya tamamen odaklanılması gerekir ve başka bir şey düşünülmemelidir. Soru sorulduktan sonra kartlar karıştırılır. Karıştırılan kartlar arasından bir tanesi seçilir. Seçilen bu kart sorunuza evet ya da hayır şeklinde net bir cevap verir. 

Kişinin enerjisi burada çok önemlidir. Çünkü kartları bu enerji ile seçecektir. Seçtiği kartlar ise sorusuna cevap verecektir. Bundan dolayı kişi, zihnini tüm düşüncelerden ve karışıklıklardan arındırmalı ve sadece sorusuna odaklanmalıdır.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir