Online Çingene Tarotu nedir, nasıl bakılır Online Çingene Tarotu'na kim bakar, nerede bakılır, En iyi Canlı Çingene Tarotu bakan falcılara Sesli, Görüntülü fal baktır. Gerçek Çingene Tarotu nasıl bakılır

Online Çingene Tarotu nedir, nasıl bakılır? Online Çingene Tarotu’na kim bakar, nerede bakılır, En iyi Canlı Çingene Tarotu bakan falcılara Sesli, Görüntülü fal baktır. Sanal Veya Gerçek Çingene Tarotu nasıl bakılır? Fal Santrali ile sizlere 7/24 Online Fal Hizmeti.

Online çingene tarotu nun kökeni isminden de anlaşıldığı üzere çingene geleneklerine dayanmaktadır. Konum olarak ise Kuzey Hindistan’da ortaya çıktığı bilinmektedir. Kuzey Hindistan’da ortaya çıktıktan sonra Orta Asya, Anadolu ve Avrupa’da da yaygın hale gelmeye başlamıştır. Çingeneler tarafından bakılmaya başlanan bu fal da en önemli nokta geleceğin tahmin edilmesidir. Geçmişten beri devam eden gelecek merakına bu fal da cevap verildiğinden dolayı hızlı bir şekilde yayılmıştır.

Gerçek Çingene Tarotu Nedir?

Çingene tarotu 500 yıllık bir geçmişe sahiptir. Ayrıca çingene tarotu gelenekleri özenle korunduğundan dolayı bu tarot çeşidinde bir değişim yaşanmamıştır. 78 adet kartı vardır ve oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Karmaşık olmasına rağmen aslında oldukça sade ve anlaşılır kartlara sahiptir. Diğer tarot kartları ile karşılaştırıldığında daha sade bir yapısı olduğu anlaşılmaktadır. 

Sanal Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Birkaç dizilime sahip olan çingene tarotuna farklı şekillerde bakılabilmektedir. Bunlardan ilki aşk çingene tarotu dizilimi olarak bilinmektedir. Bu dizilim için öncelikle desteden 3 adet kart seçilmelidir. Daha sonra seçilen 3 kart açılmalıdır. Bu kartlar size aşk hayatınız ile ilgili pek çok şeyi söyleyecektir.

Genel çingene tarotu diziliminde ise hayatınıza dair genel bilgileri elde edebilirsiniz. Geleceğiniz hakkında genel bilgiler elde ederek buna göre yol çizme imkanına sahip olabilirsiniz. Genel çingene tarotu dizilimi için 21 adet kart seçilmesi gerekmektedir. Kartlar 3 parçaya bölünmelidir. İlk 7 kart geçmişi, diğer 7 kart şu an ve son 7 kartta geçmişi temsil etmektedir. Zaman dilimlerine göre dizilen kartlar, o zamana uygun olarak yorumlar söylemektedir. 

Basit çingene dizilimi için de 36 adet kart olması gerekir. Seçilen bu 36 karta göre geçmiş ve gelecek hakkında birçok yorum yapılmaktadır. Ayrıca aşk hayatınıza dair de detaylı bilgiler vermektedir.

Canlı Çingene Tarotu

Canlı online çingene tarotu ile artık herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırabileceksiniz. Gerçek falcılar ile tarot açtırma imkanına sahip olacaksınız. Gece veya gündüz fark etmeksizin falcılara ulaşabilecek ve sorularınızın cevabını alabileceksiniz. Görüntülü fal ya da sesli fal, telefonda fal seçeneklerinden istediğinizi de tercih edebilirsiniz.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir