Online Laro Tarotu

Online Laro Tarotu nedir, nasıl bakılır Online Laro Tarotu'na kim bakar, nerede bakılır, En iyi Canlı Laro Tarotu bakan falcılara Sesli, Görüntülü fal baktır. Gerçek Laro Tarotu nasıl bakılır Fal Santrali

Online Laro Tarotu nedir, nasıl bakılır? Online Laro Tarotu’na kim bakar, nerede bakılır, En iyi Canlı Laro Tarotu bakan falcılara Sesli, Görüntülü fal baktır. Sanal Veya Gerçek Laro Tarotu nasıl bakılır? Fal Santrali ile sizlere 7/24 Online Fal Hizmeti.

Online laro tarotu, 1948 yılında Ata Nirun tarafından ortaya çıkarılmıştır. İstatistik uzmanı olan Ata Nirun, pek çok yerde gazetecilik ve yazarlık yapmıştır. Bunların yanında pek çok çok belgeselinin de bulunduğu bilinmektedir. Ayrıca mitoloji, astroloji ve inançlarla ilgili araştırmaları da bulunmaktadır.

Gerçek Laro Tarotu Nedir?

Gerçek laro Tarotu, evrensel tarot kartlarında olduğu gibi 78 adet karta sahiptir. Her ne kadar kart sayısı olarak benzer olsa da yorumlama açısından önemli farklara sahiptir. Anlamları evrensel tarot kartlarından çok daha farklıdır. Laro tarot kartlarında daha soyut konular ve anlamlar bulunmaktadır. Özellikle tinsel konularda yapılan yorumlamaları daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Sezgisel yorumlara sahiptir. Ayrıca bu kartların anlamı birçok farklı kültürün etkisini de taşımaktadır. Daha çok ruhu ve bilinci öne çıkaran detayları barındırmaktadır. Kısacası daha özgün olduğunu söylemek mümkündür.

Laro Tarotu Nasıl Bakılır?

Diğer tarot kartlarında birçok farklı dizilimin olduğu fark edilmektedir. Ancak Laro tarot için genelde kullanılan bir dizilim bulunmaktadır. Bu dizilimde ilk olarak kartlar karıştırılır. Daha sonra ise kartlar belirli noktalarda kesilir. Kartlar karıştırılırken ve kesilirken de mutlaka sol el kullanılır. Çünkü sol el kalbe daha yakın olduğundan dolayı tercih edilir. Kalbe yakın olan elin kullanılması da ruhsal anlamda daha fazla değer katılacağını simgelemektedir. Böylelikle güçlü sonuçlar elde edileceği düşünülür. Kartların arasından 4 adet seçilir. Bu seçilen kartlar da tek tek yorumlanır. Yorumlamaları mistik enerjisi yüksek birinin yapması ise daha doğru olacaktır. Daha çok ruhsal konulara yönelen bu tarot çeşidinde ruhsal yorumlamalar önemli bir anlam taşımaktadır.

Online Laro Tarotu

Online laro tarotu ile falcı aramanıza ya da fal mekanı aramanıza gerek kalmayacak. Hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan telefonunuzla falcılara ve fallara istediğiniz zaman da ulaşabileceksiniz. Üstelik tamamen gerçek falcılar ile iletişime geçecek ve onlara istediğiniz fal çeşidini baktırabileceksiniz. İstediğiniz yerden, istediğiniz saatte istediğiniz gibi fal baktırarak sorularınızın cevabını alabileceksiniz. Ayrıca görüntülü fal ve sesli fal seçenekleri de bulunmaktadır.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir