Online Tanrıça Tarotu nedir, nasıl bakılır Online Tanrıça Tarotu'na kim bakar, nerede bakılır, En iyi Canlı Tanrıça Tarotu bakan falcılara Sesli, Görüntülü fal baktır. Gerçek Tanrıça Tarotu nasıl bakılır

Online Tanrıça Tarotu nedir, nasıl bakılır? Online Tanrıça Tarotu’na kim bakar, nerede bakılır, En iyi Canlı Tanrıça Tarotu bakan falcılara Sesli, Görüntülü fal baktır. Sanal Veya Gerçek Tanrıça Tarotu nasıl bakılır? Fal Santrali ile sizlere 7/24 Online Fal Hizmeti.

Online tanrıça tarotu, klasik tarot kartlarının küçük arkana kısmı ile bakılmaktadır. Küçük arkana kartlarının her birinin tanrıça tarotuna özel farklı anlamları bulunmaktadır. Kartların anlamlarından yola çıkılarak da pek çok farklı kehanet ortaya atılmaktadır. Ancak bu kartların anlamlarına iyi bir şekilde hakim olunması gerekmektedir. Geçmişten gelen olumlu mesajları ortaya çıkaran bir tarot çeşididir. Geçmiş ile birlikte gelecekten de haber vermektedir.

Sanal Tanrıça Tarotu Nedir?

Sanal tanrıça tarotu, kolay bakılabilen bir fal çeşidi değildir. Bundan dolayı da her falcı tarafından bakılamaz. Bakacak falcının kartların her birine iyi bir şekilde hakim olması ve he detayı bilmesi gerekmektedir. 44 adet karta sahip olduğu bilinmektedir ve bu kartların yönelimi bulma konusunda yardımcı olduğu da söylenmektedir. Kişinin hangi konuda iyi olduğunu bulmakta ve onu bu konuya yönlendirmektedir. Mitolojik bir tarafının olduğu da bilinen özellikleri arasında yer almaktadır. Kişinin huzura kavuşmasını ve meditasyon kadar rahatlık vermesini de söylemeden geçmek olmaz tabii. Özellikle bu huzur veren yönü ile popüler olmaya başlamıştır.

Gerçek Tanrıça Tarotu Nasıl Bakılır?

İlk olarak kartlara yoğunlaşmak ve kartları hissetmek gerekir. Kartlar ile oluşturulması gereken enerji burada önemlidir. Kartlarla bir bağ oluşturulduktan sonra tanrıça tarotu bakılmaya başlanır. Fal baktıran kişi önce niyetini tutar. Daha sonra ise deste karıştırılır. Bununla birlikte kartlar karıştırılırken de niyet sürekli akıldan geçirilmelidir. Tamamen karışan kartların arasından 3 tanesi seçilir. Seçilen kartlara iyi odaklanmak ve dikkatli seçmek gerekir. Ardından kartların anlamlarına bakılır. Burada özellikle geçmişe dair bilgiler verilir. Özellikle geçmişte gizemli kalmış konuların aydınlatılması sağlanır. Eski konular üzerine pek çok detay yorumlanacaktır. Ayrıca kişinin niyetine dair de bilgileri verecektir.

Canlı Tanrıça Tarotu

Canlı tanrıça tarotu ile artık tarot baktırmak için bir yere gitmenize gerek kalmayacak. Yapmanız gereken tek şey fal asistanları ile iletişime geçmek ve istediğiniz falcıya istediğiniz falı baktırmak için randevu almak olacak. Üstelik gece veya gündüz fark etmeksizin iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz saatte fal baktırma imkanına sahip olacağınız için aklınızdaki soruların sizi yanıltmasına izin vermeden doğru cevaplara ulaşacaksınız. Online tanrıça tarotu ile geçmişinizin gizemlerini ve geleceğinizin merakını kolayca giderebileceksiniz.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir