Peri tarotu aşk katina melek tarotu kainat falı kahve ateş su kül tarot falı fal santrali Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal Cafe, Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Fal Baktır,

Peri Tarotu Nedir ve Nasıl Bakılır?

Geçmişten günümüze kadar gelen fal yöntemi artık tüm dünyada popüler bir hale gelmiştir. Pek çok çeşidi ile bilinen fallar, gelecek, geçmiş ve şu an hakkında birçok gizemi çözer. Böylelikle merakları gidermiş olur. Fal çeşitleri arasında öne çıkan ve çok kullanılan tarot yöntemi de bünyesinde birçok çeşidi barındırır. Laro, Dönüşüm, Kuantum, Zen, Peri, Katina, Melek gibi tarotların her biri farklı konulara yönelmektedir. Peri Tarotu da tarot çeşitleri arasında öne çıkanlar arasındadır. Özellikle bakılması zor bir tarot çeşidi olduğu için herkes tarafından bilinmez. Yalnız gerçek bir falcı tarafından bakıldığında doğru sonuçların çıkmasını sağlayacaktır.

Peri Tarotu Nedir?

Peri tarotu üzerinde yer alan figürler, perileri temsil etmektedir. Bu tarotu için kullanılan kartlar, dört mevsime ayrılır. Burada bulunan perilerin hepsi farklı bir mevsimi simgeler. Açılan her kart, periye ve mevsimine bağlı olarak yorumlanır. 60 adet karttan oluşan peri tarotu destesinin 52 kartı kraliyet ailesini, 8 kartı ise şenliği temsil eder. Yalnız bu tarot çeşidine bakmak epey zordur. İşte bu neden yüzünden bakan kişi sayısı da oldukça azdır. Bunun yanında destenin içinde kral ve kraliçe kartları bulunur. Bu kartlar tarota baktıran kişiyi temsil eder.

Peri tarotu yıllardır bakılan bir tarot çeşidi olmasına ve enerjisinin yüksek olmasına rağmen bilinmeyenler arasındadır. Lakin bunun nedeni kötü sonuçlar verdiğinden değil aksine herkesin bu tarota enerjisi yetmediği içindir. Yüksek enerji gerektiren bir tarot çeşididir ve kolay kolay herkes bakamaz. Tam da bundan dolayı bakacak kişiyi iyi seçmek gerekir. Gerçek falcı, yüksek enerjisi ile peri tarotu baktığında her şey doğru ve net çıkacaktır.

Peri Tarotuna Nasıl Bakılır?

Peri tarotu, sadece bir dizilime değil birçok dizilime sahiptir. Tarot bakılmaya başlanmadan önce deste karıştırılır. Bunun nedeni fal bakılacak kişinin enerjisi ile kartların enerjisinin birleşmesinden kaynaklanır. Ardından bazı kartlar seçilir ve bu kartlar kenarda dizilmeye başlanır. Seçilen kartların her biri ters bir şekilde kenara koyulur. Ardından tek tek açılır ve yorumlanır. İlk kartın yorumlaması bitmeden diğer kart açılmamalıdır. Tek tek açılan bu kartların anlamları hem fal bakam hem de fal baktıran kişiye göre değişir. Çünkü fal bakan kişinin enerjisi ne kadar güçlüyse buna bağlı olarak yorumları da güçlü olacaktır. Fal baktıran kişinin de sorusuna göre yorumlama da bazı değişiklikler yaşanabilir. Kartlar açıldıkça enerji kuvvetlenir ve oluşan bağ gittikçe güçlenir. Bu durum peri tarotu sonuçlarını daha iyi bir noktaya getirir.

Peri Tarotu Dizilimi

  • Peri pazara dilimi: 11 adet kart seçilir. Genel anlamda yaşanılan hayatla alakalı sorulara cevap verir.
  • Peri kehaneti dizilimi: 7 adet kart seçilir ve yalnız bir sorunun cevabını net bir şekilde verir.
  • Peri meşesi dizilimi: 10 kart seçilir. Kaygı ve endişe duyulan konuların nedenini bulmaya yardımcı olur.
  • Peri höyüğü dizilimi: 13 kart seçilir. Daha çok geçmişte yaşanan olayların arka planını öğrenmek için bakılır.
  • Peri yılı açılımı: 12 kart seçilir ve kartı açtıran kişinin bir sonraki yıl ne yaşanacağı öğrenilir.
  • Peri armağanları: 5 kart seçilir ve kişinin hangi yeteneklerinin olduğuna bakılır. Ayrıca bu yetenekleri nasıl kullanacağı da öğrenilir. Engellerin nasıl kalkacağını gösterir.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir