Yengeç Burcu Özellikleri, Kadını, erkeği, Burç uyumu, Cinsellik, elementleri, uğurlu gün sayı ve renkleri, Yengeç burcu Günlük haftalık aylık burç yorumları, İkizler, koç, kova, koç burcu uyumu ve daha fazlası

Yengeç Burcu Özellikleri, Kadını, erkeği, Burç uyumu, Cinsellik, elementleri, uğurlu gün sayı ve renkleri, Yengeç burcu Günlük haftalık aylık burç yorumları, İkizler, koç, kova, koç burcu uyumu ve daha fazlası

Bir Yengeç’in kişiliği, ılık su gölünün derinliklerinde yürüyen göğüs gibidir. Vücuda dokunurken pırıl pırıl ve serin hissettiriyor, ama biliyorsunuz ki, eğer dalmış olsaydınız, sıcak hissedecekti. Kanserin öz farkındalığı gelgitler gibidir. Sürekli odak içinde ve dışında hareket ediyorlar. Kişilikleri katmanlıdır. Bazıları çelişkili olan birçok ruh halleri vardır, ancak aynı zamanda kalıcı olan derin, öz bir benlikleri vardır. Yengeçler, kendi üzüntüleri ve etraflarındakilerin üzüntüleri tarafından ağırlaştırılır. Sıklıkla kedere musallat olurlar. Acılarını başkalarıyla paylaşmak onlar için zordur ve çoğu zaman savunmasız olmaktan korkarlar çünkü insanların zayıflıklarını kendilerine karşı kullanacağı korkusu taşırlar. Kanserler, başkalarına yük olmaktan kaçınmak için acılarını saklamayı öğrendiler. İyi değillerken iyiymiş gibi davranırlar.

Yengeç Burcu Kadını

Aşırı hassas ve bir o kadar da duygusaldır. Şefkatli, sevgi dolu bir yapısı vardır. Romantiktir ancak çok kolay da kırılır. Evcimen ve ailesine çok düşkündür. Detayları düşünür ve her işin mükemmel olmasını ister. Sorumluluklardan asla kaçınmaz ama karşısında bulunan insanların da sorumluluk sahibi olmasını ister. Her insanla kolay kolay geçinemez. Oldukça duyarlı bir karakteri vardır. Kendini iyi hissettiği günlerde oldukça neşelidir. Kötü hissettiğinde ise büyük bir kedere kapılır ve karamsar birine dönüşür. Yapılan yanlışları unutmak gibi bir huyu yoktur. Bundan dolayı da çok zor affeder. Anaç bir yapısı vardır. Ailesine ve partnerine çok sıcak davranır. Değer verir. Genelde art niyetli bir düşüncesi bulunmaz. 

Duygusallığı ile bilindiği gibi melankolik bir yapısı vardır. Tamamen duyguları ile hareket ederken bazen duygu karmaşasına yakalanabilir. Sevdiği biri tarafından kırılmak Yengeç burcu kadını için korkutucudur. Güvenmediği bir erkek ile kesinlikle adım atmaz. Evde vakit geçirmeye, güvenli alanlarına sığınmaya bayılır. Üzerine birde yanında sevdikleri varsa keyfi yerine gelir. Romantik bir karakteri olduğu için bu tarz faaliyetlerden etkilenir.

Yengeç Burcu Erkeği

Duygusal anlamda çok hassastır. Yengeç burcu erkeği, oldukça anlayışlı ve kibardır. Naif bir yapısı vardır. Kalbi çok yumuşaktır ve duygusaldır. Güvenilir biridir ve genelde duyguları ile hareket eder. Bununla birlikte bir yengeç erkeği karşısında bulunan kişi ile empati kurma konusunda iyidir. Bencil tavırlar sergilemez. Diğer insanların ne düşündüğünü veya ne hissettiğini anlamak için uğraşır. Sakindir ve dengeli tavırlar sergiler. Duygusal anlamda çok derindir. Bulunduğu bir ortam da şikayet etmekten çok oraya uyum sağlamaya sağlar. Aile kavramı onun için çok önemlidir. Yengeç burcu erkeği, ailesine epey düşkündür. Onlarla vakit geçirmekten çok keyif alır. 

Hassas olduğu için çok çabuk kırılabilir. Eğer kırılırsa da hemen kendisini çevreden soyutlar. Çok romantiktir. Yardımsever ve sabırla bekleyen bir yapısı vardır. Ancak dedikodu yapan bir tarafı da vardır. Bazen kibirli biri haline dönüşebilir. Rekabet yapmayı sever.

Gerçek Falcılar – Canlı Fal

Gerçek falcılar için bizim profesyonel falcı ekibimizden randevu alabilirsiniz. Aldığınız randevu doğrultusunda istediğiniz fal çeşidine baktırabilirsiniz. Ayrıca gerçek falcılarımız arasından istediğinizi de tercih ederek randevularınızı oluşturabilirsiniz. İster evde ister iş yerinde online fal baktırabilir ve gerçek falcılara tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Artık gerçek falcılar için falcı aramanıza gerek kalmayacak. Yapmanız gereken tek şey hemen bize ulaşmak ve fal asistanlarımız aracılığıyla istediğiniz saate randevu almak olacak.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal CafeTelefon FalOnline Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir