yıldızname tarot doğum haritası online görüntülü fal tarot katina laro dönüşüm kuantım tarotu fal santrali

Yıldızname Nedir Nasıl Bakılır?

Yıldızname Tarihi

Osmanlı döneminde yaygın olarak kullanılan Yıldızname, aslında çok daha eski zamanlara dayanır. Özellikle İslam felsefesinde yer edinmiş bir yöntemdir. Hayat yolculuğu hakkında bilgi edinmek isteyen insanlar için oldukça fazla kullanılmaktadır. Yıldızlar üzerinden bakılmaktadır ve pek çok detay elde edilmektedir.

Yıldızname Nedir?

İnsanlar, geçmiş zamanlardan beri geleceğe bir merak duymuştur. Geleceğin belirsizliği her daim rahatsız edici bir durum haline dönüşmüştür. İşte bu nedenle yıllar içinde geleceği öğrenmek amacıyla pek çok yöntem ortaya çıkmıştır. Kimisi fallara yönelirken kimisi gökyüzünden anlam çıkarmaya çalışmıştır. Bazen de kartlar yol gösterici olmuştur. Bu şekilde yapılan denemeler sonucunda onlarca yöntem ortaya çıkmış ve günümüze kadar gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de Yıldızname yani doğum haritası olarak bilinir. 

Yıldızname, genelde fal çeşitleri ile karıştırılabiliyor ancak çok daha farklı bir sisteme sahiptir. Kişinin doğum haritasından yola çıkılarak bakılır ve kesin sonuçlar elde edilir. Kısacası kişinin tüm hayat yolculuğunu ortaya çıkarır. Geçmiş, şu an ve geleceği her detayı ile gözler önüne serer. 

Osmanlı döneminde de oldukça yaygın kullanılan bir yöntemdi. Kişilerin tüm bilgilerinin yıldızlarda saklı olduğu düşünülür ve harita çıkarılıp bunlar yorumlanırdı. Hemen hemen her dönem öne çıkan ve yaygın kullanılan bir yöntem olmuştur.  Kişinin bazı bilgilerinin alınması ve böylelikle doğum haritasına bakılması günümüzde hala eski popülerliğini korumaktadır. Eğer siz de Yıldızname baktırmak isterseniz online yıldızname ve yüz yüze yıldızname seçeneklerinden bize ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Doğum Haritası Nasıl Bakılır? 

İlk olarak Yıldızname baktıracak kişinin ismi, doğum tarihi, doğum saati alınır. Bu bilgilerden yola çıkılarak ebced hesabı yapılır. Ebced hesabı, Arap alfabesi içinde tarih düşürme yöntemi olarak özetlenebilir. Bunun yanında ebced yapılırken kişinin anne babasının ismi de gereklidir. İsimlerin kaç harften ve hangi harflerden oluştuğu büyük önem taşır. Bundan dolayı da tüm bilgilerin net bir şekilde verilmesi gerekir. Yanlış bilgiler, yanlış sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. İşte bu nedenle her bilgiyi doğru ve net bir şekilde vermeniz gereklidir. 

Bu bilgiler eşliğinde Yıldızname uzmanı, bazı hesaplamalar yaparak sizin doğum haritanızı çıkarır. Burada hem geçmişinizden hem geleceğinizden hem de şu andan haber alabilirsiniz. Doğumdan ölüme kadar tüm süreyi kapsar ve her şey bu haritada yer alır. Ayrıca Yıldızname ile hayatınızın dönüm noktalarını da öğrenebilirsiniz. Böylelikle bazı kötü olayları önceden öğrenerek buna göre hareket edebilirsiniz. Olayları iyiye çevirme şansına da sahip olabilirsiniz. 

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Nar Fal, Turuncu Fal Cafe, Ankara Fal Cafe, Telefon Fal, Online Fal Cafe firmalarından istediğinize ulaşabilirsiniz. Firmaların falcılarından dilediğinizi seçerek aklınızdaki fal çeşidine baktırabilirsiniz. Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir