zen tarot, nedir, nasıl bakılır, osho tarot, nedir, canlı zen tarot, gerçek zen tarot, sanal zen tarot, online zen tarot, fal santrali, Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal Cafe, Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Fal Baktır,

Zen Tarot Nedir ve Nasıl Bakılır?

Zen Tarot, Osho’nun görüşlerinden esinlenerek oluşturulmuş bir tarot çeşididir. Tarot kartlarının ortaya çıkışı çok eski zamanlara dayanmaktadır ve çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Her bir çeşidi farklı bakımlara ve farklı dizilimlere sahiptir. Bu tarot çeşitlerinden bir tanesi de Osho tarot yani diğer adıyla zen tarot olarak bilinmektedir. Oldukça popüler olan tarot çeşitleri arasında yer almaktadır.

Zen Tarot Nedir?

Hindistanlı mistik guru olan Osho’nun düşüncelerinden yola çıkılarak oluşturulan bir tarot çeşididir. Osho için önemli olan anı yaşamak ve ruhsal hazlara varabilmektedir. Bu tarot çeşidi Osho öldükten sonra onun düşünceleri esas alınarak oluşturulmuştur. Ayrıca pek çok farklı dile çevrilmiş bir tarot türüdür. Toplamda 22 adet karttan oluşmaktadır. İllüstrasyon modelleme ile oluşturulmuş tarot kartlarına sahiptir. Oldukça etkileyici görsellere sahiptir. Etkileyici olan bu görseller kişinin duygularını harekete geçirebilecek kadar kuvvetlidir. 

Zen Tarot Nasıl Bakılır?

Diğer tarot kartlarında gelecek veya geçmiş hakkında bilgi alınmaktadır. Lakin Zen tarot geçmiş ya da geleceğe dair bilgiler vermek yerine şu ana odaklanır. Şu an bulunan duruma ve anın enerjisine yönelik yorumlar yapılmaktadır. Olumsuzluklara, kötü enerjilere bile olumluluk ile cevap vermeye çalışmaktadır. Size anlık duyguları hissettiren ve bunlar sunan farklı bir tarot çeşididir. İnsanın dışında değil içinde gelişen duygulara yoğunlaşır ve bunlara yönelik cevaplar verir. Kesinlikle yargılamadan ve olabilecek en olumlu duygularla cevapları sunar. Olumsuz ve kötü düşünceler karşı neler yapılabileceğini gösterir. Kısacası kişinin ruhsal yolculuğa çıkmasını sağlayarak onu kötü düşüncelerden uzaklaştırmaktadır. İç yüzleşmenizi yaşayarak olumsuzluklardan kurtulup olumlu taraflara ve güzelliklere yönelmenizi sağlayacaktır.

Online Zen Tarotu

Online zen tarotu ile herhangi bir yere gitmenize gerek kalmayacak. Anlık duygu ve düşüncelerinize cevap veren ve olumsuzlukları uzaklaştıran zen tarotuna ister evden ister ofisten baktırma imkanına sahip olacaksınız. Üstelik online fal tamamen gerçek falcılar aracılığı ile bakılmaktadır. Tek yapmanız gereken online fal için randevu almak. İstediğiniz fal çeşidine istediğiniz falcı aracılığıyla baktırabilirsiniz.  Üstelik gece veya gündüz fark etmeksizin ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Artık fal baktırmak için gerçek falcı aramaya ya da bir yere gitmenize gerek kalmayacak. Gerçek falcılar sizin ayağınıza gelecek. Görüntülü fal ya da sesli fal baktırabileceksiniz. 

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir